ПРО КОНЦЕПЦІЮ ЖИТЛА

Унікальний та інноваційний
формат житла

Спеціально для наших проектів ми сформулювали свої унікальні принципи по створенню житла, що вигідно вирізняється від того, що є у данний час на ринку нерухомості

КАМЕРНІСТЬ
КАМЕРНІСТЬ

Малоповерховий елітний будинок із невеликою кількістю частин будинку із прибудинковою ділянкою

Камерна атмосфера будинку обумовлена тим, що будинок має зазвичай 3 поверхи і, відповідно, має невелику кількість частин будинку із прибудинковою ділянкою. Ніяких чужинців у домі! Ви будете знати своїх сусідів по дому та вулиці. А з деякими із них, навіть станете добрими друзями.

ВЛАСНА ЗЕМЛЯ

Власна огороджена земельна ділянка із паркомісцями

Приватність вашого проживання захищена від самого початку купівлі частини будинку у нас. Будинок будується не на орендованій, а на власній землі. Кожна ділянка огороджена. На кожній ділянці передбачено достатню кількість паркомісць для мешканців будинку.

ВЛАСНА ЗЕМЛЯ
КОМУНІКАЦІЇ
КОМУНІКАЦІЇ

Усі необхідні комунікації

Кожний будинок має усі необхідні підключення до комунальних систем: газопостачання, водопостачання та водовідведення, підключення до систем енергозабезпечення.

ІНФРАСТРУКТУРА

Розвинена інфраструктура району забудови

Ми уважно ставимось до вибору району розташування ділянки для забудови. Головний критерій до місця розташування – це максимально розвинена інфраструктура району. Зокрема – наявність поблизу школи, дитсадочку, магазинів та зупинок муніципального транспорту.

ІНФРАСТРУКТУРА
У ЦЕНТРІ ПОДІЙ
У ЦЕНТРІ ПОДІЙ

Максимальна наближеність до центру міста

Кожна локація забудови має знаходитися у максимальному наближенні до центральної частини міста і мати максимально зручну транспортну розв’язку.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Гнучкий підхід до Ваших побажань

Нам важливо, щоб на стадії купівлі власного житла у нашої компанії, ви отримали саме те на що очікуєте. Щоб спілкування було плідним для обох сторін, ми уважно прислухаємось до ваших пропозицій та побажань і робимо все що у наших силах та у рамках нашої компетенції.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ
ЗРУЧНІСТЬ
ЗРУЧНІСТЬ

Безвідсоткова розстрочка до закінчення будівництва

Ми пропонуємо вигідні умови купівлі житла для усіх своїх клієнтів. Зокрема, ми надаємо вигідні умови розстрочки без нарахування відсотків. Термін дії розстрочки дійсний до моменту здачі будинку в експлуатацію.

НАШЕ БАЧЕННЯ
НАШЕ БАЧЕННЯ

КУБ – це усі грані зручності та комфорту житла

Ми впевнені, що обравши нашу компанію як вашого забудовника, ви отримаєте саме таке житло, про яке ви мріяли.

НАШІ КОНТАКТИ

Ми на зв’язку

096 090 27 81

093 901 50 75

098 373 08 91

067 433 57 15

email: office@kyb.in.ua

Адреса інфоцентру: м. Вінниця, вул. Князів Коріятовичів, 54 (оф 1)

Зателефонуйте мені


©2020 Сайт компанії КУБ розроблено студією рішень Core Design Solution